Webdesign Erfurt
Centralni sesalni sistemi

    Hiter dostop

    Izberite primeren centralni
    sesalni sistem za vašo hišo.

    (Podrobnosti)  

Centralni sesalni sistemi Disan
Zastopnik za Slovenijo:

omegalogo3.png

 

 

 

Omega d.o.o.
Ljutomerska cesta 28
9250 Gornja Radgona

Tel.:02/56-11-762
Fax:02/56-11-524
E-poštni naslov je zavarovan pred nezaželeno pošto, za ogled potrebujete Javascript

www.omegadoo.si 

Obiskovalci: 143596
Omega d.o.o. v Sloveniji
Delna referenčna lista po območjih

POSLOVNI OBJEKTI:

KATJA & ALEN d.o.o., Domžale
DUŠAN VIDALI, Domžale
EPLAS d.o.o., Trzin
ROBLES d.o.o., Ivančna Gorica
GOLDEN STAR d.o.o., Ljubljana
K-BIRO d.o.o., Grosuplje
TISKARNA PLEŠKO d.o.o., lJUBLJANA
KOVINAR KOČEVJE d.d., Kočevje
HORIZONT d.o.o., Maribor
PREVENT d.o.o., Slovenj Gradec
VOJKO ROGER s.p., Dravograd
VILJEM STRNAD s.p., Oplotnica
SHOPS d.o.o., Maribor
INTERLIVE d.o.o., Rače
ANETTE d.o.o., Miklavž na Dravskem polju
BRANKO KORPAR s.p., Maribor
ČIŠ-TEAM d.o.o., Ptuj
MARLES HIŠE MARIBOR d.o.o., Limbuš
MTB d.o.o., Maribor
DOM UPOKOJENCEV, Ptuj
TRGOVINA ŠTORMAN, Prebold
ARIES DESIGN d.o.o., Žalec
PAPILLON d.o.o., Škofja vas
HTZ VELENJE, Velenje
ANDREJC d.o.o., Šoštanj
CINKARNA CELJE d.d., Celje
CINKARNA CELJE d.d. , PE KEMIJA MOZIRJE, Mozirje
INKA IMPEX d.o.o., Celje
TRGOVINA KOŠARICA, Žalec
SIGMANOVA d.o.o., Žalec
ELTERM d.o.o., Radovljica
OXON d.o.o., Cerklje na Gorenjskem
GALA IN d.o.o., Lesce
PEPELKA d.o.o., Kranj
TOMCO KROPA d.o.o., Kropa
GRADIS d.d., Ptuj
JANKO KOLENC S.P., Sežana
ASD d.o.o., Radenci
PROCES d.o.o., G. Radgona
MIROSLAV ŽGALIN s.p., Fram
GRAFIS d.o.o.
ELMONT d.o.o., Lendava
LKC d.o.o., Velika Polana
PEKARNA KUZMIČ, Murska Sobota
JERUZALEM VINSKI HRAM, Ivankovci
TOMANA TRGOVINA IN STORITVE, Cerkvenjak
INSTALACIJE DULC JOŽE s.p., Škocjan
JANEZ ZORC s.p., Tržišče
DENIS POLIČ s.p., Portorož
JOŽE ZRIM s.p., Tišina
JOSIP SEDMAK s.p., Ljutomer
MIKI-TRADE d.o.o., G. Radgona
EMBA, BELAJ ANTON s.p., Velike lašče
BIROSERVIS, BOŽIDAR LOVRENC s.p., Ljutomer
CFIPO, JOŽE LEVSTEK s.p., Sodražica
AC SERVIS s.p., LADO KUKOVEC, Maribor
TRATNJEK d.o.o., M. Sobota
ELDIS d.o.o., Maribor
INSTALACIJE HRASTNIK, BORUT HRASTNIK s.p., Prebold
SLADA d.o.o., Celje
RAJBI, JANŽEV VRH d.o.o., Radenci
AVENIDA d.o.o., Dravograd
KEK d.o.o., Grosuplje
GAMA GRAFIK d.o.o., Domžale
PALOMA d.d., Sladki vrh
DIVJAK d.o.o., Braslovče
KOVAČ OGREVALNI SISTEMI d.o.o., Moravske toplice
LETRAL d.o.o., Sl. Bistrica
ZAKO TRADE BAŠIČ, Mengeš
ELBA d.o.o., Šentjur
INSTA CENTER d.o.o., Lenart
BRANKO ŠUBELJ s.p., Maribor
MTZ AGENT LAVRIČ&PREGELJ, Ljubljana
JANEZ JAUŠOVEC, EETI s.p., Sl. Bistrica
GITAS, KRANJ d.o.o., Žabnica
KERA-MIX d.o.o., Kresnice
AVTOPRALNICA TROBAS, ALEŠ KOLAR s.p., Prevalje
REVIS d.o.o., Mirna peč
BB d.o.o., Ribnica
LESPRO d.o.o., Ljubljana
KITEC d.o.o., PtujFILLES d.o.o., Ribnica
STANISLAV VOGRIN s.p., Sp. Ivanjci
DRAGO TRATNJEK s.p., Lendava
LESTIČ, PETER OSVALD s.p., Selnica ob Dravi
JOŽE LEVSTEK s.p., Sodražica
MERKUR d.d., Naklo
TMK ČRNCI d.d., Apače
KLAVDIJA MARŠIČ s.p., Izola
MILAN HAUPTMAN s.p., Lenart
KOLENC ELEKTRONIKA d.o.o., Medvode
ZAAL d.o.o., Lenart
INSTITUT "JOŽEF ŠTEFAN", Ljubljana
MARTIN ŽABOT s.p., Ljutomer
ČISTILNI SERVIS SAŠA, SNEŽANA ČUČEK s.p., Rogaška slatina
BOŠTJAN BUTSCHER s.p., Novo Mesto
TRANSPAK d.o.o., Murska Sobota
LAMOVEC k.d., Dobrova
TRATNJEK d.o.o., Murska Sobota
ZAVOD SV. RAFAJELA, Vransko
CINKARNA d.d., Celje
EKO d.o.o., Slovenske Konjice
AUDITOR d.o.o., Ptuj
MI&TI, storitve, trgovina in svetovanje d.o.o., Ljubljana
TISKARNA OZIMEK s.p., Brezovica
LEGIS KRANJ d.o.o., Kranj
CNC UNIVERZAL, Nikolaj Onič s.p., Poljčane
HAJTNIK JOŽEF s.p., Slovenj Gradec
MAJDA DOBNIKAR s.p., Cerklje na Gorenjskem
PLASTRON d.o.o., Gornja Radgona
DESIGN OFFICE d.o.o., Koper
PRAPROTNIK BOJAN s.p., Škofja Loka
FINGAL TRADE Alfred Senekovič s.p.,GornjaRadgona
PALEGRA d.o.o., Ljubljana
PADOVNIK SILVO s.p., Lenart
FREECOM d.o.o., Ptuj
E-PLAST Alojz Požgan s.p., Kidričevo
VETERINARSKA POSTAJA RADGONA d.o.o., Gornja Radgona
GALVANIZACIJA IVANKA FRIC s.p., Cirkovce
TAMES d.o.o., Ptuj
PC MARJAN ZORMAN s.p., Gornja Radgona
LEA KOTORČEVIČ PRELIČ s.p., Murska Sobota
VEA-BALOH&CO d.n.o., Škofljica
KELC d.o.o., Ptuj
FELIX Srečko STERNIŠA s.p., Gornja Radgona
SVN LIBERTY d.o.o., Ljubljana
LUKATI&CO Podjetje za trgovino in storitve d.n.o.; Šmarje-SAP
STROJNA FAKULTETA LABORATORIJ LECAD, Ljubljana
JANKO SEKNE s.p., Šenčur
KLJUČAVNIČARSTVO KRNC ANDREJ s.p., Novo Mesto
RADOVAN ZLATNIK s.p., Ormož
RE-SPORT d.o.o., Koper
ALPINA d.d., Žiri
ROMAN ZEMLJARIČ s.p., Dornava
MICRO COCKTAIL SOFTWARE d.o.o., Ljubljana
FLEXMATIC d.o.o., Ljubljana
HPV1 d.o.o., Ljubljana
VEA-BALOH & CO. d.n.o., Škofljica
ESL d.o.o., Ljubljana
BELBLED d.o.o., Otočec
PICK & PLACE d.o.o., Portorož
ELGO TEHNOLOGIJA d.o.o., Velenje
FLORJANČIČ MATJAŽ s.p., Domžale
ZOBOTEHNIČNI LABORATORIJ VERDEV PAVLA s.p., Žalec
SVET NEPREMIČNINE d.o.o., Ljubljana
FA. CZIGLAR GMBH, Bad Radkersburg, Avstrija
RESTAVRACIJA EMEI RADO KURNIK s.p., Maribor
HOHLER JOŽE s.p., Oplotnica
RAINA d.o.o., Slovenj Gradec
EKNJIGA d.o.o., Dobrna
PACTUM d.o.o., Maribor
LAMPE MIHA s.p., Cerklje na Gorenjskem
LD-INŽENIRING DEJAN LEVAK s.p., Artiče
OWA-KUSTIK d.o.o., Majšperk
PIRELI d.o.o., Šoštanj
ZORAN GUBANC s.p., Naklo
NIROS KOVINARSTVO JANEZ TIŠLER s.p., Cankova
AVTOPREVOZNIŠTVO STELE MATJAŽ s.p., Cerklje na Gorenjskem
ELEKTROINŠTALATERSTVO JANEZ VUK s.p., Majšperk
ABM-PROMAN d.o.o., Pragersko
OLIKA d.o.o., Orehova vas
GEOS d.o.o., Zgornja Kungota
TRG STAN d.o.o., Pragersko
AKOM d.o.o., Mengeš
SVET NEPREMIČNINE d.o.o., Ljubljana
SLOCAN d.o.o., Maribor
ARHITEKTON d.o.o., Novo mesto
SLIKOPLESKARSTVO MATEJ PIRC s.p., Moravče
MD d.o.o. Begunje, Begunje na Gorenjskem
ALEŠ DOLČIČ, Tržič
LINDAP d.o.o., Braslovče
NOVAMIX d.o.o., Ljubljana
PRELET d.o.o., Metlika
GAŠPER JALEN s.p., Golnik
ZIT d.o.o., Celje
GENESIS PRIMUS d.o.o., Celje
FRANCI KAVČIČ s.p., Horjul
ČIŠČENJE DK NAPRAV MARTJANCI d.o.o., Martjanci
KODA STUDIO d.o.o., Ljubljana
ŽIHER d.o.o., Gorišnica
RECORD KAUČIČ s.p., Apače
ELMED, TRILAR GREGOR s.p., Domžale
CINKARNA CELJE d.d. - PE MOZIRJE                     

FIZIČNE OSEBE:
Invividualne stanovanjske hiše

MURSKA SOBOTA:
ANDREJ FRANGEŽ, Radenci
MARJANA MESARIČ, Beltinci
LEA ŽBONTAR-ZVER, Radenci
VINKO MLINARIČ, Sv. Jurij ob Ščavnici
DANICA KLEMENČIČ, G. Radgona
MIRJANA GAŠPAR, Lendava
MILAN KRPIČ, Kuzma
JOŽE TOMPA, Lendava
BOŽIDAR LOVRENC, Ljutomer
STANKO STRNIŠA, Radenci
CVETO KRIŽANIČ, Križevci pri Ljutomeru
BRANKO AVSEC, Radenci
MILAN KRIŽAN, Mala nedelja
TEREZA MEIERHOFER, Lendava
FRANC KUZMIČ, Murska Sobota
VOJTEH HOLC, G. Radgona
FRANC ROŠKAR, G. Radgona
UROŠ JUD, Murska Sobota
FERENC GRNTIR, Lendava
ALFRED SENEKOVIČ, Apače
SUZANA SRT, Apače
MILAN ŠERC, G. Radgona
ALBIN HORVAT, Radenci
JOŽE NEMEŠ, Moravske toplice
HELENA ANTOLIN TIBAUT, Lendava
VALTER KUTOŠ, Križevci
BRANKO KURBOS, G. Radgona
DANIEL ROGAČ, Murska Sobota
OLGA EDŠIDT, Apače
HELENA KRAUPNER, Apače
ALEŠ MATUŠ, Murska Sobota
MARJAN KOHEK, Murska Sobota
SAMUEL KUZMIČ, Rogaševci
BENO KLEMENČIČ, Radenci
DAVID NOVAK, Murska Sobota
MILAN PETRIJAN, Puconci
MILKO PAVLETIČ, Lendava
ALEKSANDRA ERNIŠA, Moravske toplice
JANEZ LEBAR, Murska Sobota
MATIJA PELCL, Radenci
LEOPOLD DOBERŠEK, Apače
IVAN PRELOG, Murska Sobota
IVAN ŽUNIČ, Sv. Jurij ob Ščavnici
ANTON HORVAT, Bogojina
JOŽE ŠALAMUN, Apače
GABRIEL ŠTAMPAR, Ljutomer
JERNEJ JURKOVIČ, Sv. Jurij ob Ščavnici
MARJAN KOVAČ, Radenci
TOMAŽ LOPERT, Radenci
SEBASTJAN VOGRINČIČ, Cankova
KAREL KUZMIČ, Kuzma
DAMJAN NOVAK, Ljutomer
ANDREJ STEYER, Apače
FRANC ŽIŽEK, Ljutomer
MARIJA JAUŠOVEC, Radenci
IGOR NOVAK, LJUTOMER
VESNA GRADIŠČAJ, Spodnji Ivanjci
SIMONA in JELKO ČOPI, Murska Sobota
FABIJAN CIPOT, Nemčavci
URSULA PREGERNIGG, Martjanci
ŠTEFAN PALATIN, Murska Sobota
ŠTEFAN KRANJEC, Martjanci
JOŽE FORJAN, Beltinci
ŠTEFAN SMODIŠ, Radenci
SIMONA MULEC, Gornja Radgona
ZLATKO ŽEKŠ, Puconci
GABRIELA ANŽELJ, Murska Sobota
JELICA RAJNER, Beltinci
JUDIT HORVAT, Dobrovnik
ROMAN ŠTIH, Ljutomer
PETRA MAGDIČ, Turnišče
BORUT BOROVIČ, Murska Sobota
ANTON HOLCAPFEL, Apače
ALENKA PITZ, Murska Sobota
ANTON ORGOLIČ, Gornja Radgona
LEA TERŠEK, Apače
DARKO ŠČANČAR, Murska Sobota
JOŽE ZEMLJIČ, Radenci
DARJA MIHOLIČ, Beltinci
ŠTEFAN JOŠAR, Puconci
MIROSLAV KUPČIČ, Gornja Radgona
TATJANA FERENC MATJAŠEC in  MILAN MATJAŠEC, Velika Polana
DAMIR JOŠAR, Gornji Petrovci
MATEJ RAŠČAN, Murska Sobota
VESNA ROŽMAN, Gornja Radgona
MIHA FIŠER, Murska Sobota
VIKTOR TKALEC, Beltinci
MARJAN VODIČKA, Radenci
SLOBODAN STANOJEVIČ, Moravske Toplice
KAREL GERGAR, Križevci na Goričkem
TATJANA FULDER, Gornja Radgona
VLADO KOREN, Murska Sobota
ALENKA CVETKOVIČ, Gornja Radgona
MIROSLAV ZAVAŠNIK, Murska Sobota
ŠTEFAN BERTALANIČ, Kuzma
VILI SEREC, Apače
JANUŠ VOROŠ, Murska Sobota
MATJAŽ HORVAT, Murska Sobota
MARKO ŠTAJNER, Križevci pri Ljutomeru
SEBASTJAN ANTOLIN, Križevci pri Ljutomeru
BRANKO DOMANJKO, Radenci
UROŠ TRATNJEK, Beltinci
RENATA in ALBERT HALASZ, Lendava
DANIEL STRAHAN, Kuzma
DANIEL NOVAK, Murska Sobota
SIMONA in MILIVOJ FILIPIČ, Sv. Jurij ob Ščavnici
DUŠAN NOVAK, Tišina
DRAGICA TOMOVIČ, Rogašovci
JOŽE HERMAN, Murska Sobota
DARKO SUŠNIK, Murska Sobota
GABRIJEL BENCAK, Bodonci
DANICA SATLER, Sp. Ivanjci
JOŽE TIVADAR, Gornja Radgona
ALENKA PINTARIČ, Sp. Ivanjci
ANTON ČASAR, Bogojina
LEA KOTORČEVIČ-PRELIČ, Fokovci
MARKO NOVAK, Črenšovci
ANTON VOGRIN, Sv. Jurij ob Ščavnici
NATAŠA JEŠOVNIK, Gornja Radgona
ANREJ HOZJAN, Velika Polana
ANITA in ANTON KUSTEC, Črenšovci
SVETLANA KOREN, Radenci

MARIBOR:
MILKA RAIŠP, Hoče
NEVENKA VALETA, Maribor
JANEZ DOLENC, Cirkovce
TONE CVERLIN, Maribor
OTO ŠTEHARNIK, Dravograd
JANKO ZRNKO, Pernica
MARIJA ŠTIFTAR, Duplek
MARIJA LAMPE, Maribor
FRANC BUČAR, Oplotnica
AMALIJA KAUČIČ, Maribor
EDI ZUPANČIČ, Ptuj
MIRO PETRIČ, Hoče
BOŽO HELER, Maribor
IZIDOR LAH, Maribor
MILENA VEK, Ptujska gora
NACE SOBOČAN, Sladki vrh
NATAŠA POHOREC, Maribor
ZVONKO ŽNIDARŠIČ, Maribor
IGOR TUMPEJ, Ptuj
JANEZ JAUŠOVEC, Slovenska Bistrica
MARJAN VAUPOTIČ, Ptuj
ZORAN TOPLAK, Maribor
DANILO BURNAČ, Maribor
DANILO VAUHNIK, Maribor
ALOJZ ČEVNIK, Slovenj Gradec
ALOJZ VOLDHUBER, Zgornja Kungota
IVAN DREVENŠEK, Miklavž
LIDIJA POTOČNIK, Lovrenc na Dravskem polju
DUŠAN HORVAT, Kamnica
MARKO VALENTA, Maribor
JOŽE KRUŠIČ, Ribnica na Pohorju
CIRIL KREBS, Ptuj
ALOJZ ŠRBUC, Rače
MIRO LJUBEC, Ptuj
KARMEN KUHAR, Rače
VLADIMIR DRUZOVIČ, Vitomarci
ZORICA BERIČ, Ptuj
MILAN KOS, Oplotnica
IZTOK MRAMOR, Ptuj
DUŠAN JOVANOVIČ, Maribor
MATJAŽ VUKMANIČ, Miklavž na Dravskem polju
MATJAŽ PEČOVNIK, Slovenska Bistrica
SIMONA KOCBEK, Destrnik
ANICA ŽMAUC, Juršinci
ALEKSANDER ŠTEFANEC, Maribor
LUCIJAN HEKIČ, Sv. Tomaž
PETER KOSI, Maribor
DARJA LUTAR LOVREC, Maribor
JOŽE HUDERNIK, Selnica ob Dravi
TONI KAJNIH, Ptuj
MARIJA LETONJA, Ptuj
ALEŠ URBANČIČ, Dornava
IVANKA FRIC, Cirkovce
MARKO ŠTAMBERGER, Središče ob Dravi
ROMAN GRIL, Ptuj
LUKA HAZDOVAC, Ptuj
SALI HUSEIN, Maribor
BORUT MLAKAR, Maribor
MITJA JURJEC, Slovenj Gradec
SMILJAN POTOČNIK, Ptuj
STANKO HRIBERNIK, Slovenj Gradec
JANEZ KLAUŽ, Fram
SIMONA JOZIČ, Ptuj
BOŠTJAN LORENCI, Slovenska Bistrica
MIROSLAV KRAUTBERGER, Vuzenica
LIDIJA LETONJA-JAUŠOVEC, Ptuj
MARIJA VITUŽNIK, Radlje ob Dravi
VLADIMIR PEROVNIK, Libeliče
STANKA IVANUŠA, Velika Nedelja
BORIS PODGAJSKI, Ptuj
STANKO MEDIK, Velika Nedelja
ANITA VALHER, Maribor
ROBERT KODERMAN, Ptuj
SAMO KANIŽAR, Maribor
IGOR PODGRAJŠEK, Slovenska Bistrica
ISTVAN LIPNIK, Maribor
MIROSLAV BERIČ, Ptuj
SREČKO MEZGEC, Pesnica
MARKO MAUČIČ, Podlehnik
RENE MLAKAR, Maribor
IRENA PIBERČNIK, Ormož
TOMAŽ MLAKAR, Pesnica
DEJAN DINEVSKI, Maribor
LEON PIŠEK, Orehova vas
STANKO PLETERŠEK, Lovrenc na Dravskem polju
DRAGAN RISTIČ, Slovenska Bistrica
JOZO ANTUNOVIČ, Ravne na Koroškem
JOŽE SPEVAN, Lenart
BRANKO PUNGARTNIK, Orehova vas
DUŠAN HORVAT, Kamnica
DANILO AMBROŽ, Maribor
STANE HORVAT, Majšperk
ANDREJA TERBUC MUNDA, Dornava
DUŠAN DOLŠAK, Maribor
ALJOŠA POGOREVČNIK, Šentjaž pri Dravogradu
BRIGITA ŠPINDLER, Ptuj
TONE MATJAŠIČ, Vitomarci
STANKO KORPAR, Ptuj
ALEŠ GLOBEVNIK, Maribor
DANILO GUSTINČIČ, Maribor
IGNAC JAMNIK, Zgornja Kungota
FRANJA HEBAR, Zgornja Polskava
BOJAN KUŽNAR, Maribor
MIRAN KRUŠIČ, PtujSKA GORA
JANKO VOLGEMUT, Destrnik
DANIJEL OMAN, Ptuj
DEJAN SIMONIČ, Sv. Ana
GABRIJEL HEKIČ, Selnica ob Dravi
STANKO JANŽEKOVIČ, Dr. med., Ormož
BOJAN GREBENC, Sladki vrh
BRANKO ŠUBELJ, Maribor
SIMON CEROVŠEK, Zg. Kungota
ALEKSANDER GUNGL, Sv. Trojica
MILAN PUČKO, Ptuj
VLADIMIR PEROVNIK, Libeliče
NEVENKA KOSI, Maribor
BOŠTJAN INTIHAR, Ptuj
JERNEJ JOŽE, Prevalje
ZDRAVKO ZRNEC, Jurovski dol
DAVOR SARIČ, ptuj
LEON GJERKEŠ, Lenart
ZLATKO JAUŠOVEC, Ptuj
MIRKO KOZODERC, Kidričevo
JOŽEF HAJTNIK, Slovenj Gradec
MONITA SPASOVSKI, Maribor
DARKO GOJČIČ, Maribor
WERNER PODKRIŽNIK, Poljčane
ROBERT ŠILC, Poljčane
BRANKO POTOČNIK, Maribor
ROBERT REK, Dravograd
JASNA NOVAK, Vuhred
SREČKO MEZGEC, Pesnica
STANKO BERNJAK, Benedikt
BRANKO NEMEC, Maribor
LUDVIK TURIN, Ptuj
IVAN SATLER, Rače
MILENA in ALOJZ LESKOVAR, Ptuj
NIKOLAJ ONIČ, Poljčane
DARKO ADAM, Ruše
FRANC PERNEK, Maribor
DUŠAN AUGUŠTIN, Maribor
DUŠAN ZAKERŠNIK, Slovenj Gradec
ANTON PRAPROTNIK, Ormož
MOJCA GLAVICA, Zgornja Korena
STANKO MEDIK, Ptuj
DANIEL VIDEČNIK, Oplotnica
DAMJAN ŠKRINJAR, Miklavž na Dravskem polju
BOŠTJAN KOSI, Ormož
ZDENKO KMETEC, Maribor
ALBERT KOS, Maribor
BOŽO VDOVIČ, Pesnica
TOMAŽ SKRIVARNIK, Slovenj Gradec
TOMAŽ VEZOVNIK, Prevalje
IGOR BABIČ, Miklavž
HELENA SOVEC, Zgornja Polskava
JOŽE JANČIČ, Ptuj
BREDA GUNZEJ, Pragersko
BRANKO GRAJFONER, Sveta Ana
BORUT SREČKOVIČ, Ptuj
PETRA FUREK, Velika Nedelja
IVAN PLEMENIČ, Lenart
ALBERT KEKEC, Markovci
ZDRAVKO LAZAR, Maribor
SLAVKO SAJKO, Maribor
EDI KREBS, Prevalje
PETER PETEK, Ptuj
MARJETA GRUŠOVNIK, Spodnji Duplek
MARTINA SUŠEK PUKLAVEC, Ruše
IGOR SEVER, Središče ob Dravi
MOJCA ZORKO, Benedikt
BOJAN ZORČIČ, Pernica
ANDREJA MUNDA, Polenšak
JANI ŠART, Prevalje
DEAN NOVAK, Hoče
RADOVAN FERJANČIČ, Maribor
DUŠAN ŠPRINGER, Muta
MATEJ RAKOVEC, Ptuj
BRANKO KANCLER, Kidričevo
NATAŠA GABERŠEK, Slovenj Gradec
SREČKO FRUHAUF, Muta
NATAŠA KAUČIČ, Destrnik
BORUT KOSTANJEVEC, Ptuj
JANEZ PANDEL, Ravne na Koroškem
ANDREJ DVORŠAK, Sveta Trojica
MARCEL ČEVNIK, Slovenj Gradec
DRAGO ŽUPANEC, Maribor
MIRAN SIMONIČ, Sveta Ana
JOŽE ČEGOVNIK, Selnica ob Dravi
ZLATKO PETROVIČ, Majšperk
FRANC GRAŠIČ, Razvanje
MARJAN MIHATOVIČ, Maribor
JANEZ LOVENJAK, Zgornji Leskovec
BRANKO FIDERŠEK, Markovci
VESNA BOBOVNIK, Radlje ob Dravi
KARMEN LICUL, Zg. Korena
MARJANCA in DRAGO ŽERJAVIČ, Maribor
MIRAN FORŠTNARIČ, Ptuj
ANTON VUČKO, Ravne na Koroškem
ALOJZIJA in DRAGO PILIH, Lenart
SONJA in BORIS BRAČIČ, Slovenj Gradec
BERNARDA VOGRIN, Maribor
JOŽE RAJŠP, Rače
JANJA DAJČMAN WALDHUBER, Zg. Kungota
SEBASTJAN ŠKRLEC, Maribor
DARKO KOREVEC, Limbuš
ANTON VAUPOTIČ, Videm pri Ptuju
MARJAN ZVONAR, Mežica
MATEJA MILJUŠ, Maribor
BOJAN PLOJ, Maribor
ZORAN KOREN, Rače
DUŠKO BELIČ, Ptuj
ALOJZ OVČAR, Slovenska Bistrica
LEOPOLD GAŠPARIČ, Podgorci
DARKO VARŽIČ, Majšperk
DALIBOR MAJERIČ, Gorišnica
PETRA NIKOLIČ, Maribor
ERNEST ŠVARC, Lenart
STANISLAV FRAS, Ceršak
TANJA KREPEK, Sp. Duplek
ŠPELA ŽNIDARŠIČ RELJIČ, Maribor
ROBERT VAUPOTIČ, Ormož
BOŠTJAN KATAN, Benedikt
BRANKO ARNUŠ, Majšperk
BERNARDA STRELEC, Gorišnica
MARKO LINDENBAUM, Mežica
DOMEN JERŠE, Šentjanž pri Dravogradu
KLAVDIJA VAUPOTIČ, Ptuj
MILAN MURŠIČ, Gorišnica
TOMAŽ BEZJAK, Dornava
ANDREJ JELATANCEV, Zg. Korena
BOŠTJAN ANUŠEK, Miklavž pri Ormožu
MILAN BUDJA, Benedikt
ROBERT KRAJNC, Starše
LILIJANA PISAR, Kotlje
DANIJEL GRAFENAUER, Fram
JOŽE GOLIČ, Selnica ob Dravi
BRANKO KOCJANČIČ, Slovenska Bistrica
ANDREJ GOMOLJ, Maribor
JOŽE MAJCEN, Slovenska Bistrica
MARK HELER, Zg. Korena
ROMAN MAJER, Maribor
IVAN ALTER, Zg. Kungota
MATEJ OGOREVC, Hoče
ANDREJ KOVAČ, Radlje ob Dravi
ANDREJ INTIHAR, Marjeta
BORUT KRALJ, Maribor
TAMARA ČEH, Ptuj
BRANKO BULOVIČ, Slovenj Gradec
MATJAŽ SIMONIČ, Gorišnica
ALEN MUNDA, Sv. Tomaž
IGOR LEPEJ, Selnica ob Dravi
SILVO KNUPLEŽ, Ravne na Koroškem
MAJDA KLEMENČIČ, Gorišnica
MATJAŽ RUTAR, Radlje ob Dravi
VLADIMIR GORZA, Maribor
ALBINA in TOMO LEČNIK, Ravne na Koroškem
ANDREJA in MARKO PRIMEC, Maribor
ALBIN FERLEŽ, Slovenska Bistrica
DEJAN DOBNIK, Hajdina
SLAVICA PELC, Pesnica
ROBERT ŽIHER, Dornava
DAVORIN JANŽEKOVIČ, Dornava
HELGO ŽUNKO, Selnica ob Dravi
ERVIN ŠTEGER, Selnica ob Dravi
IVANKA LORENČIČ, Sv. Ana
HELENA LUKAČEK KUJUNDŽIČ, Maribor
RENATA TADOLIČ, Kidričevo
STANKO ZOREC, Maribor
ANA TRILLER, Ravne na Koroškem
BOJAN NOVAK, Ravne na Koroškem
BRIGITA KOVAČIČ, Ormož
JOŽE BELŠAK, Cirkulane
ANTON KOČAR, Maribor
DUŠAN ROJKO, Zavrč
RENATA ŠILAK, Cirkovce
LJUBO KORPAR, Maribor
BOJAN ČAS, Mislinja
DARJA BELŠAK, Dornava
MIROSLAV TEMNIK, Maribor
DANILO PERKOVIČ, Destrnik
ROK KRIVEC, Maribor
NATAŠA HERGA in DAMJAN RIZMAN, Ormož
ZLATKO ŠIŠKO, Maribor
ALENKA KLASINC, Kamnica
MARKO KOTNIK, Slovenj Gradec
STANISLAV PIŠEK, Maribor
SAŠA JAKOPIN, Rače
FRANCI PLEVNIK, Šmartno pri Slovenj Gradcu
DARKO KOVAČ, Maribor
MATJAŽ KAVKLER, Laporje
MATEJ KLINE, Maribor
KRISTIJAN BRUS, Sv. Ana
ZVONKO ROZMAN, Kidričevo
GREGOR ŠTEINFELSER, Zg. Ložnica
MAJA BLAS, Maribor
IVAN TOPIČ, Slovenj Gradec
LEON CVIKL, Maribor
ANDREJ MENHARD, Maribor
RENATO KOLAR, Ceršak

CELJE:
ROMAN HREN, Zreče
BOGDAN FÜRST, Mozirje
ZLATKO IRŠIČ, Sl. Konjice
MARJAN KOLENC, Velenje
SREČKO STEPIŠNIK, Prebold
ANTON OTAVNIK, Prebold
DUŠAN VEDENIK, Žalec
SAŠA VENIŠNIK, Mozirje
BORIS KORUN, Gomilsko
JANEZ RAJNIK, Braslovče
MIRAN LEBAN, Petrovče
MATEJKRUŠNIK, Griže
MARTA SLOKAR, Sl. Konjice
JULIJA ŽVEPLAN DOLAR, Petrovče
MARJAN BRUS, Braslovče
EMIL JANČAR, Celje
ANTON SLUGA, Žalec
IVAN PODGRAJŠEK, Sl. Konjice
URŠKA GOLOB, Velenje
IVA GLUŠIČ, Mozirje
ELEMIR BOHAR, Celje
DAMIJAN JURJEC, Rogaška Slatina
GRETA BOČEK, Zreče
MARTIN SLAPERNIK, Polzela
JANKO TURNŠEK, Braslovče
MARIJAN TOPLAK, Celje
MILAN PODPEČAR, Velenje
MARIJANA SELEŠ, Celje
MIRAN PREZELJ, Frankolovo
EMIL GROBEVNIK, Žalec
ANDREJA SEMOLIČ, Celje
ANTON ČASL, Mozirje
BRANKO SKALE, Šmarje pri Jelšah
MATEJ KNAUS, Polzela
MARTINA ŠROT, Šoštanj
MIHAEL PALFI, Velenje
ROBERT RUPNIK, Celje
JANEZ PRISLAN, Polzela
AMALIJA PLAHUTA, Celje
JANEZ TAŠKER, Braslovče
IVAN ŠKRINJAR, Sl. Konjice
RUDI HRAMEC, Mozirje
BOJAN OGOREVC, Žalec
IZTOK ZORIN, Rogaška Slatina
MARJAN JECL, Petrovče
TANJA HRŽENJAK, Velenje
STANISLAV PEČNIK, Žalec
MILAN VIGNJEVIČ, Žalec
JOŽE HARTL, Kozje
BOŠTJAN VEBER, Prebold
METOD MARGUČ, Braslovče
JOŽE VIŠNJAR, Velenje
MIHAEL RAVLJEN, Šoštanj
JAROSLAV VRTAČNIK, Šoštanj
BOJAN DOBNIK, Ponikva
SABINA PUNGERŠEK, Celje
SIMON NOVAK, Šentjur
SAMO KAČ, Žalec
ALOJZ LOVRENČIČ, Sl. Konjice
VIKTOR FRECE, Celje
VERA MARŠ, Celje
FRANC ČEBULAR, Šmarje pri Jelšah
RAJKO LUPŠE, Podčetrtek
STANKO ŠKET, Šmarje pri Jelšah
JOŽE PESAN, Celje
MAJDA JURAČ, Žalec
JANEZ PRISLAN, Polzela
BRANKO ŠPORN, Braslovče
MARJAN LAMPRET, Šoštanj
BORIS BORNŠEK, Žalec
ALJA AŠEMBERGER, Žalec
JANEZ DROFELNIK, Šmartno ob Paki
JOŽE JURHAR, Griže
VIKTOR FIJAVŽ, Stranice
BRANKA ALEŠ, Celje
SLAVKO CANKAR, Celje
JANEZ ZABREZNIK, Šmartno ob Paki
ROMEO SEVER, Velenje
VLADIMIR BIRSA, Celje
FRANC STRAHOVNIK, Petrovče
DRAGO REZEC, Žalec
ALEŠ ZVONE, Celje
DARKO PAVLIN, Mozirje
ANDREJ STRAŠEK, Slovenske Konjice
CIRILA ARZENŠEK, Gorica pri Slivnici
ANITA ŠLOSER, Zreče
JOŽICA KREMAR POLENEK, Slovenske Konjice
JOŽE KUŽNIK, Polzela
MARTINA in JOŽE FELICIJAN, Vransko
SIMONA KOLENC, Braslovče
ANDREJ GLINŠEK, Velenje
JANEZ NAPRET, Grobelno
DRAGICA KOVAČIČ, Šentjur
DAVID SIVKA, Štore
MARKO PRITEKELJ, Slovenske Konjice
MITJA RUČIGAR, Vojnik
ALENKA GLINŠEK, Velenje
MILENA SLATINEK, Zreče
BOJAN JUGOVAR, Rogaška Slatina
MATEJ SLIVNIK, Rogaška Slatina
PAVLA VERDEV, Žalec
BOŠTJAN KRETIČ, Velenje
BRIGITA ROŠER, Slovenske Konjice
ROBERT VREŽE, Rimske Toplice
NEVENKA ŠVENER, Velenje
ADI KUNDIH, Celje
IRENA OGRAJENŠEK, Žalec
SANDRA GODEC MAVHAR, Slovenske Konjice
IGOR SLEMENŠEK, Celje
ŽAN PIŽORN, Braslovče
ANTON ŽLIČAR, Škofja Vas
ANDREJ ŠKET, Šentjur
SONJA ŽIVIC, Velenje
MARKO KOSTREVC, Celje
JANKO CERKVENIK, Gorica pri Slivnici
ALEŠ KOVAČ, Slovenske Konjice
DAMJAN HERODEŠ, Prebold
IVAN OCVIRK, Šentjur pri Celju
BOŠTJAN BOŽIČ, Šoštanj
VLADIMIR NATEK, Velenje
VIKTOR KASTELIC, Braslovče
IRENA OGRAJENŠEK, Žalec
BOJAN VOGLAR, Žalec
BOJAN KLINAR, Ljubno ob Savinji
ALENKA DOLAR, Petrovče
INGRID SLAPNIK, Slovenske Konjice
ZORAN ZAGER, Šoštanj
MARTIN CENCEN, Vransko
ŽAN PIŽORN, Braslovče
DAVORIN BOROVINŠEK, Slovenske Konjice
KLAVDIJA FLORJANČIČ, Velenje
MATJAŽ GROBELŠEK, Polzela
MARTIN SELIČ, Laško
MIHA SLEMENŠEK, Polzela
MILORAD MILIČ, Žalec
TOMAŽ PIHLAR, Celje
BRIGITA TIŠMA, Rogaška Slatina
RADOVAN VIDALI, Šempeter
DANILO ŠTURM, Velenje
DAVID POLUTNIK, Vitanje
GORAN RAJLIČ, Vojnik
ANDREJ PURGAJ, Zreče
TONI MAČEK, Prevorje
MITJA ŠKET, Šmarje pri Jelšah
MILAN PODGRAJŠEK, Zreče
BERNARDA ZAGOŽEN, Braslovče
ALEŠ JAZBEC, Celje
MARIJA LESJAK, Celje
FRANC OČKO, Zreče
IZTOK GOVC, Celje
IZTOK MELANŠEK, Velenje
DAMIJAN SELAN, Velenje
MIRKO MAJCEN, Štore
VESNA GABER PODHOVNIK, Velenje
MARIJA STOPAR, Žalec
GREGOR REBERŠAK, Šoštanj
TOMAŽ LESKOVŠEK, Tabor
SABINA PERC, Šentjur
ALENKA REDNJAK, Velenje
MARJETA MARINŠEK, Slovenske Konjice
PETRA PARADIŽNIK, Slovenske Konjice
SIMONA OKORN, Dramlje
MOJCA MAROVT HALOŽAN, Slovenske Konjice
ROMAN KOTNIK, Vitanje
JANKO KOPUŠAR, Šmartno ob Paki
DEJAN VODOVNIK, Šmartno ob Paki
BORUT ZUPANC, Celje
JOŽE MIKLAVŽINA, Šoštanj
BRANKA KOLEŠA, Grobelno
HANA ŠUSTER ERJAVEC, Petrovče
DRAGO SLADIČ, Velenje
FRANC ČEBULAR, Šmarje pri Jelšah
BORIS POLIČNIK, Rečica ob Savinji
ROK KODRUN, Žalec
ROK VIŽINTIN, Velenje
SINTIJA KRIŽNIČ, Slovenske Konjice
BORUT ZUPANC, Celje
SABINA TOMLJE, Planina pri Sevnici
CIRIL ZELIČ, Celje

LJUBLJANA:
TOMAŽ KADUNC, Trzin
MARKO URBANIJA, Zagorje
JERNEJ POGORELC, Ljubljana
JURE KRIŽMANIČ, Ljubljana
BOJAN PALDAUF, Ljubljana
IRENA GRACS, Dobrava
BORUT PETRIČ, Ljubljana
STANISLAV URBANČIČ, Ljubljana
ANDREJ OBERWALDER ZUPANC, Ljubljana
DRAGICA ERPIČ, Ivančna gorica
GVIDO AHAC, Trbovlje
BRANE CESAR, Ljubljana
ROMAN KAMŠEK, Komenda
JANEZ ŠUMRADA, Ljubljana
ALEKSANDER RAZPOTNIK, Trbovlje
MIRA GREGORKA, Preserje
STANE JURCA, Grosuplje
SREČO PIRNAT, Domžale
VIKTOR ŠEBENIK, Cerknica
SANDI KOMLANC, Domžale
MILANKA MERLAK, Vrhnika
ANDREJ ŠEBENIK, Grahovo
MATEJ ROBEK, Ivančna Gorica
BOŠTJAN NASTRAN, Medvode
ALEŠ KOZLEVČAR, Šmarje Sap
ROBERT PLANTARIČ, Ivančna Gorica
MAJA MARIJA LENČE, Ljubljana
PETER CERAR, Domžale
STANE HANČIČ, Vodice
SUZANA MACUN, Litija
IVAN MIKLIČ, Trzin
MARKO TROBEC, Ljubljana
ANDREJ TRILAR, Grosuplje
MARJAN POGLAJEN, Litija
JANEZ GAŠPERIČ, Ljubljana
NATAŠA WEGENER, Ljubljana
VOJKO NOVAK, Škofljica
BOŠTJAN BAHOR, Ivančna Gorica
MARTA PETAVER, Škofljica
TINE HAUSCHEN, Ljubljana
VILMA ZUPAN, Ljubljana
ALEŠ TORKAR, Ljubljana
MILAN PRAŠNIČKI, Medvode
META POLJANŠEK, Mengeš
MATEJA BOŽIČ, Ljubljana
MILAN KOSTREVC, Ljubljana
ALENKA STELE, Litija
MIRKO KOŽELJ, Mengeš
JOŽE BRENČIČ, Vrhnika
IGOR POBERAJ, Ljubljana
ROBERT BORŠTNAR, Lukovica
DRUŽINA PORIČ, Dob
DUŠAN MAROLT, Dol pri Ljubljani
PRIMOŽ PANTAR, Kočevje
KARMEN SMREČNIK, Ljubljana-Zalog
TEREZIJA JUVAN, Izlake
ALENKA ŠAPONIA, Ljubljana-Polje
BERNARDA ŠEBENIK, Grahovo
DARJA POCAJT, Ljubljana
ANDREJ LOVŠIN, Ribnica
JOŽE OBOLNAR, Ljubljana-Polje
IGOR PLEVNIK, Logatec
VLADIMIR ŠTUPICA, Ljubljana
TOMAŽ MERŠE, Ljubljana
MITJA TOME, Dob pri Domžalah
ANDREJ FRIŠKOVEC, Vrhnika
BOJAN HORVAT, Kisovec
CIRIL KRŽIČ, Vrhnika
IVA KALINŠEK, Ljubljana
JOŽE NOVAK, Ljubljana
PETER MERŠE, Ljubljana-Šmartno
ROK KOSEM, Ljubljana
ZLATKO USENIK, Ig
NATAŠA RUPNIK, Borovnica
ROBERT BIZJAK, Kamnik
BARBARA KOKALJ, Ljubljana
TEA ŽUČKO, Vrhnika
ŠTEFAN KLAIČ, Vrhnika
IVAN MIKLIČ, Ljubljana
EDI KRAMARIČ, Vrhnika
MATJAŽ ČEVKA, Domžale
ZDENKA ŠOBOTA
ALJOŠA KOŠČAK, Krka
FRANC PETERC, Trbovlje
VLASTA CVAR, Cerknica
MARKO BRATUŠA, Dol pri Hrastniku
ROBERT VIDMAR, Šmartno pri Litiji
ANITA CERAR, Domžale
BOJAN ČERNAČ, Ljubljana
JANEZ REJEC, Ljubljana
JURIJ ČERNE, Ljubljana-Polje
BOJAN GREGORKA, Preserje
VLASTA KOZELJ, Ivančna gorica
JURE KRIŽMAN, Grosuplje
DEJAN SEJDIČ, Škofljica
MARJETA POLJANŠEK, Izlake
ZVONKO KOZJEK, Log pri Brezovici
SLAVKO ČIČMIRKO, Vrhnika
ALOJZ KAPLER, Ljubljana
BRANKO GLAVAN, Ivančna gorica
TOMAŽ KRŠTINC, Škofljica
ANDREJ NOSE, Ljubljana
JOŽE JURJEVIČ, Ig
ALEŠ GABRIJELČIČ
BORUT PETRIČ, Kamnik
ABDON PEKLAJ, Medvode
FRANCI PRISTAVEC, Borovnica
ANDREJA ANŽUR-ČERNIČ, Ljubljana
MARJAN LAH, Ljubljana
BERNARDA TRČEK, Borovnica
DENIS JANUŠIČ, Ljubljana-Savlje
MARKO JURCA, Ljubljana
MATEJA LEBAR, Kočevje
BARBARA CIGOJ-DROBNIČ, Stari trg pri Ložu
ALEŠ BABNIK, Ljubljana
JERNEJ ISKRA, Log pri Brezovici
LADO BRENCE, Ljubljana
TOMAŽ KRŠTINC, Ljubljana
LILJANA DIMNIK, Ljubljana
STOJAN RUS, Ljubljana
CIRIL RUPERT, Ljubljana
SAMO KAVŠEK, Ivančna Gorica
MARKO URŠIČ, Stahovica
SIMONA ZDEŠAR ZAJC, Ljubljana
REGINA IN MIRAN ŠERBEL, Kamnik
MLADEN PAJK, Ljubljana
GREGOR BUKOVEC, Domžale
JANEZ REVEN, Rovte
JANEZ AVSEC, Dob
MARKO PRIJATELJ, Videm-Dobrepolje
MATJAŽ RAK, Kamnik
MATEJA IN LOJZE ZAVASNIK, Kamnik
BARBARA ČAMPA, Stara Cerkev
MIHA JANEŽIČ, Škofljica
ESTER POLAK, Begunje pri Cerknici
MILAN KLOBUČAR, Turjak
MIRJANA MARTINČIČ, Ljubljana
BOŠTJAN BURNIK, Škofja Loka
FRANC SLOVŠA, Horjul
JERNEJ ZALAR, Vrhnika
ANDREJ HREN, Ljubljana
JANEZ SATLER, Ljubljana
IGOR SMOLNIKAR, Domžale
DAMJAN URANKAR, Laze v Tuhinju
MIHAELA JARC, Medvode
SAMO ŠEGA, Ljubljana
MIHA MAVER, Ivančna Gorica
MATJAŽ PREPADNIK, Laze v Tuhinju
ANDREJ ŠKRLJ, Komenda
ANŽE LEBAN, Ribnica
PETER NOVAK, Črnuče
NATAŠA ADLEŠIČ BARBA, Ljubljana-Šentvid
MIRKO JUVAN,Visoko
JANEZ MAČEK, Dobrova
ZDENKA VOGRIČ, Ljubljana
SAŠA KRŽAN, Domžale
STANISLAV JESENOVEC, Ljubljana
PETER JERŠIN, Ljubljana
MENSUR HODŽIČ, Preserje
ALOJZ HERGA, Radomlje
DUŠAN TOMC, Dob
ANDREJ ČUFER, Ljubljana
JELKA in VALENTIN PODBORŠEK, Ljubljana
PRIMOŽ KOVAČ, Domžale
RUDI ADAMIČ, Ortnek
ANTON ILAR, Ljubljana
FAHRUDIN SELIMOVIČ, Ljubljana
VLADIMIR POGAČ, Ljubljana
MLADEN URH, Ljubljana
DAMJAN KNIFIC, Medvode
ALEŠ AMBROŽIČ, Ljubljana
JANKO KOZINA, Horjul
BRANE BRADAŠEVIČ, Hrastnik
DEJAN TANASKOVIČ, Ljubljana
IVAN GOSARIČ, Dobrova
MIRO BENICKI, Ljubljana
STANE MERŠE, Ljubljana
ERIH ARKO, Sodražica
PETER VALTE, Ljubljana
BARBARA KOTNIK, Kamnik
JOŽI ZIDAR, Nova vas
FRANCI PETEK, Ljubljana
ROK MAJHENIČ, Domžale
TADEJ MAJHENIČ, Domžale
KRISTJAN P. FRAS, Ljubljana
MILORAD IVIČ, Ljubljana
URŠKA KATRAŠNIK, Domžale
LIDIJA ŠTRUKELJ, Radomlje
POLONA PIŽEM, Ivančna Gorica
ZDRAVKO RAHNE, Vodice
FRANC KLEMENC, Domžale
LEON HERMAN, Škofljica
ZORAN ILIČ, Ljubljana
TOMAŽ PIRNAT, Domžale
FRANC NOVAK, Domžale
VILJEM AŽMAN, Komenda
ROBERT STRAŽIŠAR, Ljubljana
STANE KASTELIC, Škofljica
VAISHNAV NACHIKET-APU, Hrastnik
SABINA PANČUR, Domžale
JURE TRILLER, Škofljica
MATJAŽ SMRDEL, Brezovica pri Ljubljani
KREŠO ŠAVRIČ, Logatec
BARBARA ČOTAR, Brezovica pri Ljubljani
MOJCA CAFUTA, Ljubljana
BRANKO JOVANOVIČ, Ljubljana
SAŠA MILAČ, Medvode
MIRKO STRAŽIŠAR, Ig
LJUDMILA ŠTEBE, Komenda
JANJA GARVAS HOČEVAR, Višnja Gora
POLONA MRVAR, Ivančna Gorica
TOMAŽ ŠIROK, Medvode
JANEZ DRAGAR, Ljubljana
IRENA ŠPELE CVETEŽAR, Vače
JANEZ HRIBAR, Laze v Tuhinju
SANDI PONIKVAR, Cerknica
JANEZ KOŠIR, Ljubljana
ELVIS KERZNAR, Kamnik
DANIJEL ZORMAN, Komenda
PETER GUTNIK, Vrhnika
ANA KAPLAN NOVAK, Videm Dobrepolje
ROBERT BUH, Ljubljana
KATARINA in BOGDAN MURN, Gabrovka
SIMONA KOVAČ in JANEZ TOMAŽIČ, Šmartno pri Litiji
ROMAN ŠTURM, Ljubljana
BRANKO FAGANEL, Komenda
SIMONA VOLOVLEK, Črnuče
VLADO ZOVKO, Ljubljana
MARKO VRHOVNIK, Kamnik
TADEJ SUHADOLNIK, Preserje
BOŠTJAN JUVAN, Litija
PRIMOŽ ZUPANČIČ, Domžale
MATJAŽ GAŠPERIČ, Radomlje
MARTIN PLEVANC, Ljubljana
ANŽE LEBAN, Ribnica
MARKO KOBE, Komenda
TOMAŽ ROZINA, Šmartno pri Litiji
DAVORIN PERKO, Zagradec
PAVLE MAV, Ljubljana
TATJANA ŽLE, Ljubljana
FRANCI CERAR, Blagovica
LADO OCEPEK, Ljubljana
IZTOK BAJDA, Ljubljana
MOJCA FINK, Litija
VONČINA LIBOR, Ljubljana
STANE LESAR, Ribnica
AJDA AMBROŽIČ, Ljubljana
JANEZ KAVČIČ, Horjul
ANDREJA EBERLINC, Ljubljana
ERNEST RIBIČ, Ljubljana
BLAŽ BABNIK, Litija
MARKO DRNOVŠEK, Ig
ANA SOSIČ, Ljubljana
DANILA GREBENC BREZOČNIK, Preserje
LADISLAV JERETINA, Domžale
DAMJAN BLATNIK, Medvode
PETER POSL, Radomlje
SEBASTJAN GAŠPARIČ, Dobrova
MONIKA JAVORNIK CENCELJ, Domžače
ROBERT RAJER, Krka
MIRAN OSTERMAN, Kočevje
VLADO BALAŽINEC, Ljubljana
FRANC KOTNIK, Kamnik
RADOSLAV JENKO, Domžale
TEA OŠTIR, Kamnik
EDINA SINANOVIČ PRAPERTNIK, Ljubljana
BORUT OKRETIČ, Ljubljana
ROBERT LEVA, Stari trg pri Ložu
MARKO ZALAR, Trzin

NOVO MESTO:
BORUT BUKOVEC, Novo Mesto
JELKA MAKOVEC, Šmarješke toplice
EDO FERK, Metlika
BOJAN KOLMAN, Sevnica
BRANKO STOPAR, Krško
BOŽO KERŠIČ, Sevnica
ANDREJ PUSTAVRH, Leskovec
TOMAŽ ŠTUKELJ, Črnomelj
JOŽE POŽUN, Senovo
FRANC SIMONIŠEK, Senovo
BRANKO BUČAR, Novo Mesto
BOŠTJAN BUČAR, Novo Mesto
MARKO BUKOVAC, Straža pri Novem mestu
DAMJAN KRAŠOVEC, Straža pri Novem mestu
PETER UDOVČ, Dolenjske toplice
JANKO CIZELJ, Sevnica
BORUT BARTELJ, Novo Mesto
JOŽE RAVBAR, Novo Mesto
IVAN ROŽMAN, Brežice
MARJAN MUŽAR, Metlika
BRANKO MIJOKOVIČ, Brežice
JURIJ KERŽAN, Trebnje
SLAVKO SAJE, Škocjan
SUZANA NOSE, Žužemberk
JOŽE PRIMC, Dvor
ANDREJ ŠTRUKELJ, Črnomelj
ROMAN LAVRIČ, Straža pri Novem Mestu
EVALD VODOPIVC, Brestanica
DARKO VUČAJNK, Dobova
BRANKO BUTALA, Črnomelj
MATEJA ŽARN, Krško
BORIS POKORN, Boštanj
KLAVDIJA MACEDONI, Novo mesto
JOŽE BRCAR, Šentrupert
MARJAN HOČEVAR, Škocjan
KATJA PANJAN, Dragatuš
VLASTA PALKA, Novo mesto
JOŽE KRALJ, Škocjan
STANE KOŠLJAR, Šmarješke Toplice
TONE KOVAČIČ, Šentjernej
ALOJZ BANOVEC, Črnomelj
SAMO HUDOKLIN, Šentjernej
ROBERT KONDA, Črnomelj
NENA VENE-TOMAŽIČ, Škocjan,
RAJKO KRNC, Škocjan
KATJA PETRETIČ, Krško
ALEKSANDER MAGNIK, Novo mesto
ROBERT MEDLE, Novo mesto
MARINKA JORDAN, Šmarješke Toplice
ERIH MEDVED, Artiče
VESNA in JOŽE POŽUN, Senovo
ERIKA GRACEL, Mirna Peč
ANTON ŠKOF, Suhor
TOMAŽ UDVANC, Otočec
ALENKA KOVAČIČ, Podbočje
IRENA STRGAR, Otočec
BOŠTJAN JUDNIČ, Črnomelj
IGOR KAFOL, Novo mesto
ANTON ŠTUBLER, Metlika
VUČINA BRAKOČEVIČ, Novo mesto
MARTIN STARIČ, Trebelno
FRANC KOZINC, Blanca
MILAN PAJK, Šmarješke Toplice
MARTIN PEZDIRC, Metlika
FRANC UDOVČ, Mirna Peč
ROMAN GORŠE, Dragatuš
IVAN ROŽMAN, Brežice

KRANJ:
TOMAŽ PIČMAN, Kranj
BOJAN KOKOL, Tržič
JANEZ KLADIVEC, Šenčur
UROŠ GLOBOČNIK, Šenčur
BOŠTJAN ŽEPIČ, Križe
NEJC NUNAR, Duplje
ROMAN ARSOVSKI, Škofja Loka
DIANA GABER, Škofja Loka
JOŽE PORENTA, Žabnica
DOMEN PELKO, Žabnica
METOD LAMOVŠEK, Bled
IVAN JENKO, Šenčur
MITJA PETERNEL, Kropa
FRANC GLOBOČNIK, Šenčur
VIDA JUVAN, Preddvor
ROBERT ZAVEC, Kranj
BARBARA ŠTEFELIN, Jesenice
MOJCA POTOČNIK, Kranj
SAMO KRČ, Kranj
FRANCI BIČEK, Gorenja vas
ROBERT DOBNIKAR, Cerklje na Gorenjskem
PRIMOŽ TAVČAR, Gorenja vas
STANISLAV KRIVEC, Bled
KLEMEN BABIČ, Jesenice
MARKO JAGODIC, Šenčur
VILKO KAUČIČ, Železniki
KLEMEN BOHINC, Brezje
FRANC JARKOVIČ, Lesce
BORUT KORDEŽ, Raddovljica
MIRKO GRAŠIČ, Žabnica
MITJA VABIČ, Bled
KRISTINA DROBUN, Cerklje na Gorenjskem
JOŽEF PORENTA, Žabnica
MITJA VABIČ, Bled
FRANC JARKOVIČ
KLEMEN POTOČNIK, Škofja Loka
ROK DOLNAR, Visoko pri Kranju
IVO KOMOTAR, Kamnik
FRANC ROGELJ, Golnik
JANEZ FRELIH, Železniki
MATJAŽ LUZNAR, Gorenja Vas
BOŠTJAN KERN, Šenčur
JANEZ PODOBNIK, Poljane nad Škofjo Loko
VANDA MARKOVIČ, Kranj
NADA ŠKREBLIN, Radovljica
FRANCI FISTER, Naklo
DAVID RUPNIK, Sovodenj
BRANE RUPAR, Škofja Loka
ESTER ŠKERJANC, Kranjska Gora
NATAŠA in MATJAŽ KUMP, Kranj
ZVEZDANA ČUJOVIČ, Kranj
ŠPELA ŽERJAL, Žiri
MARKO ROZMAN, Kamna Gorica
GORAZD PODREKAR, Škofja Loka
GAŠPAR MEGUŠAR, Selca
JANA PAVEC, Naklo
VLASTA LESKOVAR, Kranj
HELENA BEŠTER, Tržič
HELENA ROGELJ, Podnart
DOMINIK POKORN, Škofja Loka
JAKA KRELJ, Kranj
FRANC FURLAN, Škofja Loka
RAJKO VARJAČIČ, Kranj
JOŽICA AVGUŠTIN, Škofja Loka
BRANKO BAJT, Begunje
ALEŠ LEBEN, Zg. Besnica
BOŠTJAN KOKALJ, Železniki
ROBERT ERŽEN, Sovodenj
CVETKA ŽITNIK, Železniki
ALEŠ ZADRAVEC, Cerklje
JANA HABJAN, Škofja Loka
CILKA JAMNIK, Kranj
ALENKA JUSTIN, Begunje
UROŠ GROŠELJ, Žiri
RENATO VESELIČ, Kranj
PETER DEBELJAK, Naklo
MIRAN OBLAK, Kranj
JOŽE ŠINK, Škofja Loka
MATEJ JOCIF, Škofja Loka
MLADEN GOLUB, Kranj
SLOBODAN NENEZIČ, Kranj
MILENKO VUJANOVIČ, Kranj
LUKA ŠINK, Škofja Loka
TOMAŽ POTOČNIK, Gorenja vas
PRIMOŽ TAVČAR, Gorenja vas
ANDREJ ŠIFRER, Žabnica
ANDREJ OZEBEK, Kranj
JOŽE DEBELJAK, Škofja Loka
MAJA in FRANC ŠUŠTERŠIČ, Mavčiče
BRUNO KALČIČ, Blejska Dobrava
MIHELA in MATEJ KRALJ, Selca
DANICA ŠTAJER, Škofja Loka
BRUNO KALČIČ, Blejska Dobrava

KOPER:
INES VESNAVEC, Portorož
EDI SABADIN, Koper
PETER KAPELJ, Postojna
GAŠPAR-MIŠIČ GAŠPAR, Piran
BRANKO KRZNARIČ, Koper
DEAN KOČEVAR, Izola
NINA PETKOVŠEK, Piran
VIDA AMON, Ilirska Bistrica
INES GAJSER DUŽNIK, Postojna
JANEZ KOHEK, Koper
DRAGO PODOBNIK, Tolmin
MARKO PLAHUTA, Ajdovščina
RENATO RUPNIK, Ajdovščina
DENIS POLAK, Portorož
BOJAN IVANČIČ, Podgrad
BOGDAN BATAGELJ, Dobravlje
DAMIJAN VALENČIČ, Izola
NADA RABIČ BAJC, Ankaran
EDVARD TOMŠIČ, Koper
ADRIJANA PADOVAN, Nova Gorica
IRENA OSTROVŠKA, Dutovlje
MILAN ZUPAN, Nova Gorica
MARINA JAKOMIN, Koper
NADA RABIČ BAJC, Ankaran
FRANC BATAGELJ, Nova Gorica
DARJA ČELHAR, Postojna
GENIJ HRVATIN, Sečovlje
BOJAN ŽIŽMOND, Solkan
DAMJANA MARUŠIČ, Miren
DANILO ZADEL, Pivka
MARJAN SARDOČ, Sežana
NEVENKA FAGANELJ STEPANČIČ, Šempeter pri Novi Gorici
DAMJAN PREGELJC, Kozina
PRIMOŽ BONČINA, Spodnja Idrija
PETER URŠIČ, Kobarid
MIRO STOJAN BENČIČ, Sežana
IVAN HADALIN, Cerkno
NINA PETKOVŠEK, Portorož
BORUT ZLOBEC, Sežana
BORUT NOVAK, Prestranek
ALJOŠA SILA, Materija
TOMAŽ TRAMPUŽ, Kostanjevica na Krasu
PREDRAG KRSTIČ, Kozina
DARIJO KOZLOVIČ, Gračišče
ADRIJANA VIRGILI, Nova Gorica
KAZIMIR MARUŠIČ, Miren
DAMIR BRAKIČ, Koper
EMANUEL JURIŠEVIČ, Šmarje
LILJANA ZALESJAK, Branik
BOŠTJAN RUPAR, Postojna
ALEKSANDER DEKLEVA, Hruševje
BARBARA KAHNE JURIŠEVIČ, Portorož
IVICA KOJNOK, Koper
MARKO TOMAŽIČ, Vipava
BERNARDA in JANEZ KATERN, Postojna
VLADIMIR UDOVIČ, Kozina
ALOJZ MOČNIK, Cerkno
ROSANA MUGERLI in VOJKO KAUČIČ, Tolmin
VLADIMIR DURCIK, Nova Gorica
FRANC ŠALAMUN, Nova Gorica
 
 
Pioneer
www.centralni-sesalni-sistem.si - izvedba: /3xdvojniw/